Coworking Kraków – rozpocznij nawigację po BiznesLab!

Witaj w wirtualnym spacerze po BiznesLab! Zapraszamy w podróż po coworkingowej przestrzeni. To miejsce nowoczesne, przyjazne, sprzyjające pracy twórczej. Znajdują się tu różnego rodzaju pomieszczenia i udogodnienia dla coworkerów. Jest tu wszystko, co potrzebne do sukcesywnego wypełniania obowiązków – przestronne biura, hot deski, kawa, Wi-Fi, kserokopiarka i wiele innych. Podążaj za naszymi wskazówkami i znajdź miejsce dla siebie!

Start: otwarta przestrzeń recepcyjna

Punkt początkowy: recepcja. Rozejrzyj się wokół. To przestrzeń wspólna, w której znajdują się między innymi kserokopiarka oraz ekspres do kawy, z którego można korzystać bez limitu. Po prawej stronie biurka recepcyjnego znajduje się kanapa i fotel z wyciszającymi ściankami. W tym miejscu można w spokoju odbyć rozmowę telefoniczną ze swoim klientem lub odpocząć przez chwilę. Po lewej stronie recepcyjnej lady, nieopodal okien, znajdują się trzy stoliki, przy których można zjeść obiad, popracować przy laptopie lub wypić dobrą kawę.

Cel pierwszy: ogólnodostępna kuchnia

Odwróć się plecami w stronę okna. Idź prosto, a potem skręć w prawo. Następnie skręć w prawo. Dotarłeś do celu: w pełni wyposażona kuchnia. Znajduje się tu mikrofalówka, zmywarka, czajnik i zlewozmywak. Pod mikrofalówką ukrywa się zabudowana lodówka. Na półkach i w szufladach stoją kubki, szklanki, talerze i sztućce. Wszystko, co potrzebne do przygotowania ciepłego posiłku.

Dalsza podróż: biura prywatne dla kilkuosobowych zespołów

Rozejrzyj się wokół i zawróć. Następnie dwukrotnie skręć w prawo. Wejdź przez otwarte drzwi. Osiągnąłeś cel: biuro prywatne. Idąc korytarzem minąłeś szereg drzwi – za nimi kryją się trzy-, cztero- i sześcioosobowe biura. Wszystkie są wyposażone w wygodnie biurka, fotele i szafki. Do użytku wynajmujących przeznaczone są nowoczesne urządzenia biurowe – skaner, drukarka, kopiarka i fax. Dodatkowym atutem jest nielimitowany serwis kawowy oraz dostęp do wszystkich przestrzeni wspólnych, takich jak chill roomy czy sale konferencyjne. O porządek w biurach prywatnych dba profesjonalny serwis sprzątający.

Stacja trzecia : biurka współdzielone do wspólnej pracy

Wyjdź z biura i skręć w lewo. Następnie idź prosto. Miń recepcję i dalej idź prosto. Za kilka metrów: przestrzeń wypełniona biurkami. Przejdź przez drzwi. Dotarłeś do celu. W tym miejscu znajduje się 19 tak zwanych hot desków – miejsce pracy indywidualnej i wspólnej. Oprócz biurek są tu krzesła i pufy, przeznaczone do rozmów biznesowych i odpoczynku.

Kolejny przystanek: wygodne biurko prywatne dla indywidualisty

Po prawej stronie: 4 mini biura. Biurka prywatne są przeznaczone dla osób, które preferują pracę indywidualną. Oddzielone ściankami działowymi biurka gwarantują spokój i prywatność oraz odrobinę ciszy, nie zasłaniając przy tym naturalnego światła, niezbędnego do efektywnej pracy.

Punkt piąty: profesjonalna sala konferencyjna

Po lewej stronie od biur prywatnych zobaczysz dwie pary drzwi. Wejdź w drzwi po lewej stronie. Dotarłeś do: sala konferencyjna. Wyposażona w piękny, drewniany stół, projektor, monitor, białą tablicę oraz flipchart, jest przeznaczona dla 14-16 osób. Ta klimatyzowana, jasna sala jest idealna zarówno dla przeprowadzenia biznesowych spotkań, jak i kreatywnych burz mózgów.

Przyjemny postój: strefa relaksu

Wyjdź z sali konferencyjnej i wróć do pokoju z współdzielonymi biurkami. Odwróć się plecami w stronę korytarza prowadzącego do recepcji i idź w prawo. Wejdź przez drzwi. Znajdujesz się w: przytulny chill room. To tutaj możesz przyjść, żeby zrelaksować się w przerwie od intensywnej pracy. Rozsiądź się wygodnie w miękkim fotelu, narysuj coś na tablicy, albo zagraj w Jengę. Czas na krótką przerwę. Przyjemnie tutaj, prawda? Jasne, że tak! Ale nie zasypiaj! Ruszamy w dalszą drogę.

Ostatnia prosta: kameralna sala spotkań

Wyjdź przez drzwi i spójrz na drzwi prowadzące do recepcji. Z lewej strony znajdują się kolejne. Idź w lewą stronę i przejdź przez nie. Jesteś w: sala spotkań. Została wyposażona w wygodne kanapy i fotele, a także telewizor i przyjemne oświetlenie. Stworzyliśmy ją z myślą o rozmowach rekrutacyjnych i kameralnych spotkaniach w mniejszym gronie. Jest wyciszona, wygodna i przytulna.

Koniec trasy! Poznałeś BiznesLab od podszewki!

Trasa zakończona. Poznałeś wszystkie typy pomieszczeń w BiznesLab. Jak Ci się u nas podoba? Ta przyjazna, inspirująca przestrzeń może być miejscem Twojej pracy. Zapoznaj się z naszą ofertą i zarezerwuj biurko przy którym będziesz pracować. Dziękujemy za wspólną podróż!