Zobacz nasze sale konferencyjne

Inspirujące sale konferencyjne! Kraków zaprasza

„Control C, control V i już pomysł będę miał” – zdecydowanie nie chcesz, by Twoi współpracownicy powielali pomysły z sieci? Zaproś ich d o przestrzeni, gdzie będą mogli twórczo myśleć. Sale konferencyjne w naszym coworkingu są takim miejscem. To tutaj wnętrze i panująca atmosfera w najlepszy sposób motywują do pracy. To tutaj Wasza burza mózgów będzie bardziej efektywna! Każda sala jest wyposażona we flipchart, który możecie wykorzystać do zapisywania najważniejszych wniosków i pomysłów.

W zależności od własnych preferencji pracujecie w pomieszczeniu, który wygląda jak tradycyjna sala konferencyjna wyposażona w długi stół, krzesła i inne profesjonalne elementy albo w pokoju, który raczej kojarzy się z odpoczynkiem. Zastanów się, czy wolisz pracować czując formalną atmosferę czy raczej lepsze pomysły przychodzą Ci do głowy, gdy zrelaksowany siedzisz na sofie czy fotelu.
Wybierz swoją salę i odwiedź nasz coworking. Kraków zaprasza! Czekają na Ciebie nasze sale konferencyjne! Kraków – tu się spotkajmy!