5 wygodnych narzędzi dla freelancera

Żyjemy on-line, a to daje nam nieograniczone możliwości kontaktu ze światem. Internet pozwala śledzić na bieżąco nie tylko wydarzenia w naszym mieście czy to, co dzieje się w naszym biurze coworkingowym. Pozwala także na zarządzanie naszymi obowiązkami zawodowymi kilkoma kliknięciami na tablecie czy komórce. Wszystko dzięki aplikacjom do zarządzania obowiązkami. Zapoznaj się z najpopularniejszymi aplikacjami, dzięki którym Twoja praca w coworkingu stanie się wygodniejsza.

Wszystko uporządkowane jak w kalendarzu Google

Z natłokiem obowiązków pomoże Ci poradzić sobie kalendarz Google. Wystarczy, że posiadasz konto adresowe na gmail. Zaloguj się na nie, a w zakładce Twojej poczty Google znajdziesz ikonkę z kalendarzem. Dzięki temu narzędziu możliwość zaznaczania terminu realizacji oraz rozpisania poszczególnych etapów Twojej pracy. Kalendarz Google pozwala także na zapraszanie Twoich pracowników i znajomych do udziału w wydarzeniach.

Koniec z wiecznym chaosem

Masz milion pomysłów na minutę i chcesz dzielić się nimi ze swoimi współpracownikami? Czas je uporządkować. Wystarczy, że skorzystasz z aplikacji Trello, która pozwala na udostępnianie zdjęć, notatek oraz filmów za pomocą Twojego smartfona, notebooka czy tabletu. Możesz ustawiać deadliny oraz priorytety.
Ponadto aplikacja pozwala na łatwe ustalanie terminów realizacji poszczególnych zadań, a także dodawanie osobnych wątków dotyczących innych zleceń. Dzięki temu Trello jest aplikacją, która pozwoli Ci zapanować nad chaosem.

It’s focus time! albo… minutnik

Odliczaj czas na pracę i na odpoczynek – dosłownie. Teraz aplikacja „It’s focus time!” pozwala na ustawianie z wielotygodniowym wyprzedzeniem czasu pracy. Wystarczy, że ustawisz długość czasu, który chcesz poświęcić na pracę oraz odpoczynek. Po przepracowaniu określonego odcinka czasu, aplikacja powiadomi Cię niczym budzik, że przyszedł czas na odpoczynek. Aplikacja może cykać niczym przesuwające się wskazówki zegara albo dzwonić tylko, gdy odliczanie przerwy albo czasu pracy skończyło się.

Wszystko, co najciekawsze w jednej kieszeni

Gdy pracujesz znajdujesz wiele ciekawych materiałów w Internecie, a ciągłe zapisywanie linków w edytorach tekstu czy zakładkach rozprasza Cię? To oznacza, że aplikacja „Pocket” jest stworzona dla Ciebie. Jednym kliknięciem pozwala na zapisanie wszystkich interesujących linków w jednym miejscu. Dzięki temu szybko zapiszesz w pamięci Twojego urządzenia wszystkie ważne materiały, które znalazłeś w Internecie. Aplikacja jest zintegrowana z ponad 1500 innymi aplikacjami, sprawnie działa zarówno na komputerze, tablecie, jak i smartfonie.

Zarządzaj relacjami z Klientem

Narzędziem, które pozwoli Ci łatwo zarządzać relacjami z Klientami jest CRM ifirma.pl. Aplikacja umożliwia tworzenie listy kontrahentów, uzupełnienie kalendarza obowiązkami, a także tworzenie listy produktów, generowanie raportów oraz wykresów. Program określi również opłacalność projektu.
Sprawne, uporządkowane działanie przekłada się na dobre relacje z Klientami i więcej zleceń. Dlatego już dziś poszukaj idealnej aplikacji do zarządzania obowiązkami dla siebie. Aplikacje sprawią, że nasze biuro na godziny stanie się miejscem, gdzie królują nowoczesne technologie.