Szukasz idealnego miejsca do pracy? Wpadnij do BiznesLab!


Szukasz idealnego miejsca do pracy? Wpadnij do BiznesLab!

Coworking to znacznie więcej niż wynajem powierzchni biurowej czy pojedynczego biurka! To swoboda działania, rozwijanie kreatywności, nieskrępowany przepływ idei i twórcze spotkania z ciekawymi ludźmi, którzy myślą podobnie do Ciebie.

Chcąc stworzyć idealną przestrzeń do pracy, wykreowaliśmy BiznesLab - nowoczesne biuro coworkingowe, będące koncepcyjną fuzją twórczej atmosfery i nowoczesnych udogodnień na najwyższym, światowym poziomie.

 

Wybierz ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb!

Tworząc BiznesLab, inspirowaliśmy się najlepszymi. Przyglądaliśmy się biurowym koncepcjom Google'a oraz Apple'a i wdrożyliśmy w życie najlepszy z projektów naszych architektów. Przestrzeń BiznesLabu została zaprojektowana starannie i z pomysłem, dzięki czemu możesz wykorzystać swój potencjał w 100%, korzystając z inspirującego miejsca, wypełnionego nowoczesną technologią.
Wybierając BiznesLab, wybierasz swobodę i wygodę działania. Nasza oferta jest naprawdę szeroka, dlatego bez problemu znajdziesz program dopasowany do Twoich potrzeb. Potrzebne Ci biurko na godziny? A może chcesz skorzystać z przestronnej, dobrze wyposażonej sali konferencyjnej? Szukasz prestiżowego adresu w centrum miasta, gdzie mógłbyś zarejestrować swoją działalność gospodarczą? To wszystko znajdziesz w BiznesLabie!

Rozwijaj swoje idee przy wygodnym biurku!

Pracuj tak, jak lubisz, ustanawiając własne zasady! Jeżeli do wykonywania zawodowych obowiązków potrzebne jest Ci przede wszystkim wygodne biurko, regulowany fotel i szybki Internet, skorzystaj z naszych hotdesków dostępnych 24/7! Do swojej dyspozycji masz nowoczesne, ergonomiczne meble, superszybkie połączenie internetowe, a także profesjonalny ekspres z darmową kawą, dostęp do niezbędnych urządzeń biurowych, takich jak drukarka, kopiarka, skaner czy faks oraz w pełni wyposażonej kuchni.

 

Pracuj w funkcjonalnym, prywatnym biurze!

Pracujesz w zespole liczącym od 2 do 6 osób? Mamy dla Ciebie propozycję! Co powiesz na wynajem prywatnego biura, zaaranżowanego według najwyższych standardów? Za niewielką kwotę dostajesz nowocześnie wyposażone biuro, serwis sprzątający, ultraszybki Internet oraz dostęp do przestrzeni wspólnych, takich jak sale konferencyjne, kuchnia czy chill roomy. Brzmi kusząco, prawda?

Wykorzystaj wirtualny adres w centrum Krakowa!

Jeżeli szukasz prestiżowej lokalizacji, w której mógłbyś zarejestrować swoją firmę, zorganizować spotkanie biznesowe, konferencję lub rozmowę kwalifikacyjną, służymy pomocą! Wirtualne biuro to usługa, dzięki której będziesz mógł zarejestrować swoją działalność gospodarczą na adres BiznesLabu, skorzystać z prowadzenia korespondencji firmowej i odbierania przesyłek, a także eksploatować profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne.

 

Wypocznij w nowoczesnej strefie komfortu!

Wspominaliśmy wcześniej o chill roomach. Czy pamiętasz o tym, jak ważne w Twojej pracy są wysokojakościowe przerwy? Abyś mógł naprawdę się zrelaksować, stworzyliśmy wygodne pokoje, w których znajdziesz wszystko, co pozwoli Ci wpaść w błogi stan odprężenia.  Wygodne sofy i pufy, miękkie poduszki, a nawet huśtawki, gry i tablice sprawią, że będziesz mógł wykorzystać swój wolny czas dokładnie tak jak lubisz!

 

Wpadnij na Zabłocie 20 lub na Aleję Pokoju 1a i sprawdź naszą ofertę!

Jesteś zainteresowany? Zapoznaj się z naszą ofertą on-line lub skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, a dopasujemy ofertę do Twojego indywidualnego trybu pracy. Wybierz przestrzeń, która zainspiruje Cię do działania i ułatwi Ci wykonywanie codziennych obowiązków. Sprawdź nas już dziś!

Szukasz idealnego miejsca do pracy? Wpadnij do BiznesLab!
Szukasz idealnego miejsca do pracy? Wpadnij do BiznesLab!